INSTYTUT NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Aktualności

18.05.2018

dr Malina Kaszuba w Radiowej Dwójce, w audycji "Puls Świata" na temat Nord Stream 2

W dniu 18 maja dr Malina Kaszuba wzięła udział w audycji w Radiowej Dwójce, podczas której wypowiadała się na temat budowy rurociągu Nord Stream 2.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, która znajduje się w poniższym linku.

Polskie Radio

 

17.05.2018

prof. nadzw. Mirosław Minkina i dr Malina Kaszuba w audycji "Gwardziści Kremla"

W dniu 17 maja bieżącego roku odbyła się w Bibliotece m.st. Warszawy przy ulicy Koszykowej debata pt. Gwardziści Kremla. Służby specjalne w grze imperialnej Rosji, w której udział wzięli prof. nadzw. Mirosław Minkina i dr Malina Kaszuba. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania materiału dostępnego w poniższym linku.

Materiał w serwisie YouTube

 

19.03.2018

dr Malina Kaszuba w "Polskim Radiu 24"

O relacjach Zachód-Rosja  w audycji "7 Dni: Wschód" wystąpiła dr Malina Kaszuba. Audycja dotyczyła między innymi sprawy otrucia Siergieja Skripala. Zapraszamy do wysłuchania audycji. Link do materiału znajduje się tutaj.

 

14.03.2018

dr Malina Kaszuba w 1 Programie Polskiego Radia na temat napięcia dyplomatycznego między Wielką Brytania i Rosją

14 marca na antenie Jedynka - Program 1 Polskiego Radia w audycji „Więcej świata” wystąpiła dr Malina Kaszuba, komentując napięcie dyplomatyczne pomiędzy Wielką Brytanią i Rosją. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, a w niej m.in.: o wizycie prezydenta Putina na Krymie i Angeli Merkel, która po raz czwarty została zaprzysiężona na kanclerz Niemiec. Link do materiału znajduje się tutaj.

 

20.09.2017

dr Malina Kaszuba w audycji w II Programie Polskiego Radia w audycji "Łukaszenka to niepokorny partner Rosji"

W dniu 20 września w drugim programie Polskiego Radia wyemitowana została audycja pt. "Łukaszenka to niepokorny partner Rosji", w którym dr Malina Kaszuba z Zakładu Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Studiów Strategicznych wypowiadał się na temat aktualnych relacji między Federacją Rosyjską a Białorusią. Całość audycji dostępna jest tutaj.

 

25.11.2016

Prof. nadzw. dr hab. Mirosław Minkina i dr Malina Kaszuba w "Polskim Radiu 24"

W dniu 25 listopada w "Polskim Radiu 24" o aneksji Krymu i obecności na wschodzie na Ukrainy oraz innych imperialnych działaniach Kremla w audycji "Świat w Powiększeniu" mówili Mirosław Minkina i Malina Kaszuba, autorzy książki "Imperialna gra Rosji". Cała audycja dostępna jest tutaj.

 

Prof. nadzw. dr hab. Mirosław Minkina i dr Malina Kaszuba w Polsat News

Rozmowę na temat polityki Federacji Rosyjskiej mogliśmy także oglądać w stacji telewizyjnej Polsat News. Dostępna jest ona tutaj.

 

Wywiad w TV Wschód dr Maliną Kaszubą

 

gosc tv wschod

W dniu 20.12. 2016r. w telewizji Wschód wyemitowany został wywiad z dr Maliną Kaszubą na temat sytuacji w Stanach Zjednoczonych po wyborach prezydenckich. Zapraszamy do obejrzenia materiału, który dostępny jest tutaj.