INSTYTUT NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Aktualności

 

26.05.2018

Prof. nadzw. dr hab. Arkadiusz Indraszczyk w programie "100 lat niepodległości"

W dniu 25 maja w telewizji TVN 24 prof. nadzw. dr hab. Arkadiusz Inbdraszczyk wziął udział w audycji poświęconej sylwetce Wincentego Witosa. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są tutaj.

 

01.03.2018

Wywiad z prof. nadzw. dr hab. Arkadiuszem Indraszczykiem na temat jubileuszu odrodzenia Polski

Telewizja "Wschód" wyemitowała kolejny odcinek programu Jarosława Skrobeckiego "Gość TV Wschód". Wystąpił w nim dr hab. Arkadiusz Indraszczyk, prof. UPH. Spotkanie poświęcone było problematyce związanej z jubileuszem 100-lecia odrodzenia Polski. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

 

07.04.2016

Prof. nadzw. dr hab. Arkadiusz Indraszczyk w TV Wschód

W dniu 07.04. 2016r. w Telewizji Wschód wyemitowany został wywiad z prof. nadzw. dr. hab. Arkadiuszem Indraszczykiem na temat problemu uchodżców docierających stale do Europy. Zapraszamy do obejrzenia materiału, który dostępny jest tutaj.

 

Prof. nadzw. dr hab. Arkadiusz Indraszczyk w Pierwszym Programie Polskiego Radia

Dr hab. Arkadiusz Indraszczyk bierze udział w specjalnych wydaniach audycji Naukowy Zawrót Głowy przygotowanych na 120-lecie Polskiego Ruchu Ludowego pt. „Bohaterowie Zielonego Sztandaru” prowadzonych przez redaktor Dorotę Truszczak na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Razem z redaktorem i historykiem Andrzejem Sową w 12 odcinkach, co miesiąc, wspominają wybitnych działaczy i polityków ruchu ludowego i Polski. Poniżej umieszczone są linki do nadanych już audycji. Audycja o Czesławie Wycechu zostanie nadana w trzeci wtorek listopada, natomiast o Mikołajczyku w trzeci wtorek grudnia. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Polskiego Radia Program 1.

Bohaterowie Zielonego Sztandaru.pdf