Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach wraz z 18 Dywizją Zmechanizowaną im. T. Buka w Siedlcach mają zaszczyt zaprosić na
Ogólnopolską Konferencję Naukową
na temat: Bezpieczeństwo wschodniej granicy Polski w kontekście wyzwań i zagrożeń XXI wieku
Celem Konferencji jest dyskusja nad szerokim spektrum czynników warunkujących proces zapewniania bezpieczeństwa wschodniej granicy Polski. Pod uwagę wzięte zostaną zarówno uwarunkowania polityczno-militarne, jak również społeczne, gospodarcze, kulturowe i ekologiczne. Taki zakres multidyscyplinarnej debaty pozwoli zobrazować w sposób pełny i wyczerpujący tę jakże ważną strategicznie kwestię bezpieczeństwa Rzeczypospolitej.
Konferencja odbędzie się w dniu 1 czerwca 2022 roku
w budynku Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach
ul. Żytnia 39
VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu ,,Bezpieczeństwo informacyjne” nt. Cyberprzestrzeń i ochrona informacji jako pole zmagań o bezpieczeństwo informacyjne
Informacja na temat konferencji pdf
Serdecznie zapraszamy do udziału w X Ogólnopolskich Warsztatach Metodologiczno-Dydaktycznych w Naukach o Bezpieczeństwie na temat: "Badania, dydaktyka i praktyka zapewniania bezpieczeństwa różnym podmiotom w perspektywie transdyscyplinarnej".
Konferencja odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2022 roku w formie zdalnej z użyciem narzędzie Google Meet.
Więcej informacji na teamt konferencji można znaleźć w dokeumentach umieszczonych poniżej.
Karta zgłoszenia.doc (dokument dostępny cyfrowo)
Karta zgłoszenia (dokument dostępny cyfrowo).doc
Tematem przewodnim konferencji jest zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie w okresie pandemii Covid C-19 w aspekcie prawnym oraz oczekiwane kompetencje personelu kierowniczego na różnych poziomach zarzadzania w lotnictwie.
Zasadniczym celem Konferencji jest nawiązanie współpracy środowisk reprezentujących wszystkie dziedziny lotnictwa ze szczególnym uwzględnieniem obszaru bezpieczeństwa w lotnictwie w kontekście przezwyciężenia negatywnych skutków pandemii COVID 19 w aspekcie uregulowań prawnych oraz pożądanych kwalifikacji, umiejętności i postaw personelu kierowniczego jak również nawiązanie trwałej współpracy skutkującej wymianą doświadczeń i dobrych praktyk w tym zakresie.
Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie Państwo w linku umieszczonym poniżej: