INSTYTUT NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

https://inob.uph.edu.pl/images/TERMINY_ZJAZD%C3%93W_2023-2024_zima.pdf

ErasmusDział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór studentów na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ na semestr letni roku akademickiego 2023/2024. Rekrutacja będzie przeprowadzona przez komisje wydziałowe w dniach 02-20.10.2023 r. Na stronie https://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/studia-za-granica-erasmus-plus znajduje się Zarządzenie nr 123/2022 Rektora UPH z dnia 15 grudnia 2022 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+. W procesie rekrutacji należy złożyć następujące dokumenty:
Zgłoszenie studenta na wyjazd na studia w ramach PROGRAMU ERASMUS+ (2023/24) podpisane przez Przewodniczącego Komisji Wydziałowej i Koordynatora Wydziałowego wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami. Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane.
Formularze dostępne są na stronie https://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/studia-za-granica-erasmus-plus

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z właściwymi koordynatorami wydziałowymi:
Wydział Nauk Społecznych - dr Bartłomiej Suchodolski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
dr Ola Bareja-Wawryszuk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szkoła Doktorska – dr Rafał Roguski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dalszych informacji udziela Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą, nr. wew. 1961.

Okładki.jpgSzanowni Państwo, miło nam poinformować, że czasopismo De Securitate et Defensione. O Bezpieczeństwie i Obronności otrzymało 70 punktów, zaś Doctrina. Studia społeczno-polityczne 40 pkt. w najnowszym wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych opublikowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. 

https://czasopisma.uph.edu.pl/

Studia podyplomoweTrwa rekrutacja na STUDIA PODYPLOMOWE
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć nowe umiejętności, uprawnienia? Zapisz się na studia podyplomowe!
Studia podyplomowe to niesamowita szansa na poszerzenie swojej wiedzy i zdobycie specjalistycznych umiejętności, które mogą znacząco podnieść Twoje szanse na rynku pracy.
W naszej ofercie znajdziecie:

  • Podyplomowe Studia Cyberbezpieczeństwa
  • Podyplomowe Studia Edukacji Samorządowej i Sektora Non-Profit
  • Podyplomowe Studia Ochrony Informacji Niejawnych i Danych Osobowych
  • Podyplomowe Studia Zarządzania Środowiskowego
Oferta studiów podyplomowych:

Trzecia_tura_rekrutacji.jpgPrzypominamy, że trwa trzecia i ostatnia tura rekrutacji. Zapraszamy na studia licencjackie i magisterskie. W naszej ofercie studiów znajdziecie:

  • bezpieczeństwo informacyjne,
  • bezpieczeństwo międzynarodowe,
  • bezpieczeństwo narodowe,
  • bezpieczeństwo wewnętrzne,
  • kryminologia.

Internetowa Rekrutacja Kandydatów: https://irk.uph.edu.pl/pl/offer/R_2023-2024/units/W400000000/

Podkategorie