INSTYTUT NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Zdjęcie XIX Prezentacji Edukacyjno-Doradczych „Uczelnie w powiecie”W dniu 20.02.2022 w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach miały miejsce XIX Prezentacje Edukacyjno-Doradcze „Uczelnie w powiecie”. W zespole promocyjnym UPH w Siedlcach nasz Instytut reprezentował dr Maciej Tołwiński.


Wyjazd stworzył doskonałą okazję do podtrzymania istniejącej współpracy z siemiatycką szkołą. Pan doktor, korzystając z zaproszeń pani dyrektor Bożeny Krzyżanowskiej już niejednokrotnie odwiedził tę wiodącą w powiecie siemiatyckim placówkę edukacyjną. Prowadził wykłady i warsztaty z uczniami liceum, związane tematycznie z problemami współczesnego środowiska bezpieczeństwa narodowego oraz międzynarodowego. Przedstawiał aktualny dorobek naukowy pracowników Instytutu. 
Udział w prezentacji pozwolił dr. M. Tołwińskiemu także przedstawić władzom powiatu siemiatyckiego, w szczególności Staroście Siemiatyckiemu panu Markowi Boblowi, ofertę naszej Uczelni oraz możliwości jakie niesie za sobą wybór studiów w Instytucie Nauk o Bezpieczeństwie i w całym Wydziale Nauk Społecznych. Stoisko wystawiennicze Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zostało wyróżnione przez Starostę Siemiatyckiego dyplomem i pucharem „za najciekawszą ofertę edukacyjną”. 
3AD9D360 5FDB 4BB2 A455 9C51F2BC1D2B