INSTYTUT NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Targi edukacyjne Wysokie Mazowieckie 2023 122.02.2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się targi edukacyjne. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie, a zarazem członkowie Zespołu ds. promocji Instytutu, doktorantka mgr Martyna Haraf i dr Damian Jarnicki. 

Oferta edukacyjna Uniwersytetu, a także Instytutu, spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów szkół średnich, którzy byli zainteresowani m.in. istotą poszczególnych kierunków oferowanych przez Instytut Nauk o Bezpieczeństwie, przedmiotami realizowanymi w ich ramach, infrastrukturą uczelnianą, kadrą naukową, formami rozwijania zainteresowań, perspektywami zdobywania określonych kompetencji i kwalifikacji zawodowych, a przede wszystkim sylwetkami absolwentów i perspektywami zawodowymi, związanymi z pracą w sektorze bezpieczeństwa. 
Uczniowie i ich opiekunowie zostali ponadto zaproszeni do udziału w Dniach Otwartych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, które odbędą się w dniach 21-22 marca 2023 r.
 
Dobrą okazją do promocji studiowania w Siedlcach był krótki wywiad, udzielony lokalnym mediom, w którym nakreślono nie tylko walory edukacyjne studiowania w Siedlcach, w tym w Instytucie Nauk o Bezpieczeństwie, ale także zaprezentowano perspektywę szerokiego spektrum możliwości realizacji tzw. życia studenckiego, które jest ważnym elementem wyboru miejsca studiowania. Link do materiału: https://ewysmaz.pl/artykul/kilkanascie-uczelni/967764?fbclid=IwAR0NWENV_QOxjtHdRtpOsqMiao31N2otAhPmn8efend78GSgRY8FYDEyE6U.

 Targi edukacyjne Wysokie Mazowieckie 2023 2

Targi edukacyjne Wysokie Mazowieckie 2023 3

Targi edukacyjne Wysokie Mazowieckie 2023 4

Targi edukacyjne Wysokie Mazowieckie 2023 5