• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

belka studies

Modern specializations

 

 

belka education

Excellent prepared staff

 

 

belka laboratories

Perfectly equipped laboratories

 

 

 

belka news

Szanowni Państwo.
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w kraju informujemy o zmianie terminu IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu: "Wojna i bezpieczeństwo militarne".
Prawdopodobny termin konferencji to listopad-grudzień 2020. Szczegółowa decyzja w tym zakresie podjęta zostanie we wrześniu.
Jednocześnie informujemy, że nie wstrzymujemy przyjmowania zgłoszeń ani tekstów artykułów.

Szanowni uczestnicy III edycji projektu Legia Akademicka

Informuję, że projekt jest realizowany a zakończenie części teoretycznej zostało decyzją MNiSzW i MON wyznaczone  do dnia  17 maja br. Kolejne zajęć zostaną określone w możliwym do przeprowadzenia terminie.

Materiały dotyczące szkolenia znajdują się na stronie Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie UPH w Siedlcach w zakładce Legia Akademicka. Proszę śledzić tę stronę gdyż tam znajdziecie państwo bieżące  informacje dotycząca realizacji projektu. W niedługim czasie znajdziecie tam również informację dotyczącą szkolenia e-lerningowego MON. W tej chwili trwają końcowe prace umożliwiające korzystanie z tego systemu.

Informuję również, że w ramach szkolenia opracowywany jest program szkolenia praktycznego na bazie 53 batalionu piechoty lekkiej WOT w Siedlcach. Program po zatwierdzeniu zostanie zamieszczony we wskazanym miejscu.

Wszelkie pytania dotyczące projektu proszę kierować na adres:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Koordynator projektu dr hab. Stanisław Topolewski prof. uczelni

UWAGA !!!

W związku z rozpocząciem kształcenia on-line

prosimy o zapoznanie się z jego zasadami.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują sie TUTAJ.

UWAGA !!!

Szanowni  Państwo,


Zgodnie z rekomendacją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych w dniach 12-25 marca, kierujemy prośbę do wszystkich nauczycieli prowadzących zajęcia o kontakt ze studentami, przygotowywanie i udostępnianie im drogą elektroniczną materiałów do pracy własnej.

Informujemy także, że zajęcia online powinny być prowadzone od czwartku 19 marca br. na studiach wszystkich stopni i trybów zgodnie z obowiązującym rozkładem zajęć.

Jednocześnie uczulamy nauczycieli akademickich oraz studentów (zwłaszcza starostów grup) na szczegółowe informacje dotyczące sposobu prowadzenia zajęć, które postaramy się jak najszybciej umieścić na stronie Instytutu.