• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

belka studies

Modern specializations

 

 

belka education

Excellent prepared staff

 

 

belka laboratories

Perfectly equipped laboratories

 

 

 

belka news

Dyżury nauczycieli akademickich
 
 
Szanowni Państwo. W semestrze letnim dyżury realizowane są do odwołania online w aplikacji Google MEET zgodnie z podanymi terminami.
Aby nawiązać indywidualny kontakt z nauczycielem akademickim należy w podanym terminie dyżuru przesłać zaproszenie z aplikacji Google MEET na imienny adres nauczyciela akademickiego - wszystkie adresy pracowników UPH skonstruowane są wg schematu: imie.nazwisko@uph.edu.pl
Szanowni Państwo.
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w kraju informujemy o zmianie terminu IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu: "Wojna i bezpieczeństwo militarne".
Prawdopodobny termin konferencji to listopad-grudzień 2020. Szczegółowa decyzja w tym zakresie podjęta zostanie we wrześniu.
Jednocześnie informujemy, że nie wstrzymujemy przyjmowania zgłoszeń ani tekstów artykułów.

Szanowni uczestnicy III edycji projektu Legia Akademicka

Informuję, że projekt jest realizowany a zakończenie części teoretycznej zostało decyzją MNiSzW i MON wyznaczone  do dnia  17 maja br. Kolejne zajęć zostaną określone w możliwym do przeprowadzenia terminie.

Materiały dotyczące szkolenia znajdują się na stronie Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie UPH w Siedlcach w zakładce Legia Akademicka. Proszę śledzić tę stronę gdyż tam znajdziecie państwo bieżące  informacje dotycząca realizacji projektu. W niedługim czasie znajdziecie tam również informację dotyczącą szkolenia e-lerningowego MON. W tej chwili trwają końcowe prace umożliwiające korzystanie z tego systemu.

Informuję również, że w ramach szkolenia opracowywany jest program szkolenia praktycznego na bazie 53 batalionu piechoty lekkiej WOT w Siedlcach. Program po zatwierdzeniu zostanie zamieszczony we wskazanym miejscu.

Wszelkie pytania dotyczące projektu proszę kierować na adres:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Koordynator projektu dr hab. Stanisław Topolewski prof. uczelni

UWAGA !!!

W związku z rozpocząciem kształcenia on-line

prosimy o zapoznanie się z jego zasadami.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują sie TUTAJ.