Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na VI Ogólnopolską Konferencję Naukową organizowaną przez Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach z cyklu  „Bezpieczeństwo informacyjne" na temat: „Współczesne szanse, wyzwania i zagrożenia dla informacyjnego wymiaru bezpieczeństwa państwa”. Współorganizatorem Konferencji są: Instytut Nauk Społecznych Akademii Katolickiej w Warszawie, Wydział Nauk Społecznych Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie, Instytut Analizy Ryzyka, Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Akademii Kaliskiej im. Prezydenta S. Wojciechowskiego, Kolegium Zarządzania i Bezpieczeństwa Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, Europejskie Stowarzyszenie Nauk o Bezpieczeństwie (European Association for Security).

Dotychczasowe pięć konferencji było organizowanych pod zbiorczym tytułem ,,Ochrona danych osobowych, informacji niejawnych i prawnie chronionych w systemie bezpieczeństwa państwa”. Zmodernizowana formuła tematyczna zachowując dotychczasowe wątki otwiera jednocześnie nowe pola badawcze właściwe dla bezpieczeństwa informacyjnego.

Więcej informacji na temat kopnferencji znajdziecie Państwo tutaj.