INSTYTUT NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Wyjazdy zagraniczne

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór studentów na wyjazdy na studia (SMS) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2022/2023. Rekrutacja będzie przeprowadzona przez komisje wydziałowe do dnia 08.04.2022 r.

Na stronie https://www.uph.edu.pl/.../studia-za-granica-erasmus-plus znajduje się Zarządzenie nr 33/2022 Rektora UPH z dnia 25 marca 2022 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+.

W procesie rekrutacji należy złożyć Zgłoszenie studenta na wyjazd na studia w ramach PROGRAMU ERASMUS+ (2022/23) podpisane przez Przewodniczącego Komisji Wydziałowej i Koordynatora Wydziałowego wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami.

Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane. Formularze dostępne są na stronie https://www.uph.edu.pl/.../studia-za-granica-erasmus-plus.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z koordynatorem wydziałowym:

  • dr Bartłomiej Suchodolski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dr Ola Bareja-Wawryszuk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dalszych informacji udziela Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą: https://www.uph.edu.pl/uniwersytet/struktura-uczelni?view=article&id=2348:dzial-nauki-i-wspolpracy-z-zagranica&catid=82